Reklamné predmety a služby

Všetko od grafickej prípravy, cez potlač až po dodanie reklamných predmetov!

Máme viac ako 10 druhov technológií na potlač predmetov a niekoľko tisícov reklamných aj darčekových predmetov z reklamných katalógov, prípadne vyhotovíme reklamné predmety podľa individuálnych želaní klienta. Nájdete u nás všetko - od bežných pier cez plážové doplnky, diáre, kalendáre a množstvo iných predmetov, ktoré vás len napadnú. Väčšinu tovaru sme schopní dodať do 48 hodín bez potlače, prípadne aj s potlačou.

Pýtate sa, prečo si vybrať práve nás?
Odpoveď je jasná. Pretože týmto výberom sa nestávate iba obyčajným klientom, ale stanete sa tým pre nás členom našej "reklamnej" rodiny.

Pri výbere reklamných a darčekových predmetov Vám radi pomôžeme. Pod jednou strechou u nás nájdete poradenstvo, grafickú prípravu, potlač až po doručenie priamo k Vám.

Ponuka predmetov na zákazku

Vďaka našim klientom a ich požiadavkám na nás, rastie aj naša ponuka reklamných predmetov vyrobených na zákazku. Vyhotovíme reklamné predmety vo farebnosti, rozmere či tvare aj s potlačou, ušité Vám na mieru.

Balóniky

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a...
Čítať ďalej

Beachflagy

Ideálny predmet pre upútanie pozornosti na výstavách, či športových podujatiach. Ľahko prenosný, ktorý rýchlo rozložíte aj rýchlo zložíte. Ľahký a prenosný pútač, dynamický vzhľad, moderný dizajn, rôzne výšky a tvary....
Čítať ďalej

Rollupy

Ideálne predmety pre upútanie pozornosti na výstavách, či športových podujatiach - ľahko prenosné s možnosťou rýchleho rozloženia aj zloženia - to sú rollupy. Rollupy sú, vďaka ich jednoduchej a ľahkej...
Čítať ďalej

Reklamné panely

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a...
Čítať ďalej

Ponuka reklamných predmetov a textilu z katalógov

Katalógové reklamné predmety sú najrozšírenejšími reklamnými nosičmi, s ktorými sa stretávame každý deň. A to je práve dobrý dôvod, ako byť neustále na očiach Vašim obchodným partnerom, či už stálym alebo potenciálnym. Správny výber však nemusí byť ľahký.
Preto Vám radi pri výbere reklamných a darčekových predmetov pomôžeme.

Svetové značky pod jednou strechou

Vyberte zo širokej ponuky reklamných a darčekových predmetov z katalógov. V ponuke nájdete značky ako:

* Samsonite * Parker * Victorinox * Wenger * André Philippe * Pierre Cardin * Guriatti * Aspen * Alexluca * B&C * Slazenger * Fruit of the Loom * Russel * James&Nicholson * Myrtle Beach * Spiro * Tee Jays * Regatta * Stedman * Gildan * Sol's *

a taktiež veľa ďalších známych reklamných značiek, stačí začať listovať...

Katalóg Present 2023

Výber z klasických reklamných a darčekových predmetov takmer na 500 stranách, nájdete tu svetové značky ako Samsonite, Parker, Victorinox, Wenger, Fare atď.

Listovací katalóg

Katalóg Hidea 2024

Výber overených reklamných predmetov, pridaných 850 nových položiek a výber zo značiek ako Branve, Ekstone a ďalších. Nájdete tu aj veľkú ponuku ekologických reklamných predmetov.

Šnúrky na krk, magnetky, odznaky - všetko so značkou Made In Europe.

Listovací katalóg

Katalóg Look In 2024

Obsahovo cez 300 strán, s viac ako 3000 inovatívnymi, nápaditými aj ekologickými produktami, ktoré získali rad medzinárodných ocenení so značkami Crisma, Ferraghini, Mark Twain. Nastupujúce Eco-Trendy sú zastúpené z materiálov juta, bavlna, bambus, korok, pšeničná slama, recyklovaný papier či drevo.

Listovací katalóg

Katalóg Cool 2024

V katalógu Cool Collection nájdete reklamné a darčekové predmety značiek André Philippe, Chili, Aspen, Alexluca, Pierre Cardin, Guriatti, ale aj overenú klasiku. Obsahom kolekcie Be Creative sú produkty presne podľa Vašich potrieb, ktoré sú vyrábané, kompletizované či tlačené v Európe s dodaním v krátkom čase a minimálnom množstve.

Listovací katalóg

Katalóg Textil Malfini 2024

Skutočné produkty pre skutočných ľudí - katalóg českého výrobcu značky Malfini, s precízne spracovanými a kvalitnými odevmi do mesta aj prírody. Môžete vyberať zo širokej škály rozmanitých strihov, farieb aj materiálov na viac ako 200 stranách.

Listovací katalóg

Katalóg Textile Europe 2024

Inšpirujte sa výberom najpredávanejších módnych kúskov a štýlov pre rok 2024. Na dosah ruky máte viac ako 51 značiek a 2400 produktov a 140+ nových štýlov v rozsahu viac ako 600 strán, aby ste urobili správne rozhodnutia.

Listovací katalóg

Katalóg Reklamný Textil 2023

Veľký výber textilných výrobkov popredných značiek. Takmer 300 strán každoročne inovovanej kolekcie textilu a zákazkovej výroby.

Listovací katalóg

Katalóg Look Book 2024

V katalógu nájdete textilné výrobky s celoplošnou sublimačnou potlačou vyrobené v Európskej únii. Od čiapok, šálov, bandán, cez peračníky, tašky, obaly na notebooky až po športové a cyklistické dresy či obaly na bicykle alebo potreby pre psov. Možnosť vyrobiť už od 10-20 kusov.

Listovací katalóg

Ponuka kalendárov, diárov a novoročných pozdravov z katalógov

Aký reklamný predmet je na očiach 365 dní v roku? Ak hádate kalendár alebo diár, vydali ste sa správnym smerom. Nástenné kalendáre s nádhernými obrázkami, dokonale vypracované diáre, či prehľadné a informáciami nabité stolové kalendáre.
Vyberte si z katalógovej ponuky od najväčších slovenských a českých výrobcov kalendárov a diárov: Spektrum | Presco | Helma | Graspo

Kalendáre a diáre Spektrum 2024

Najväčší výber kalendárov, diárov a pozdravov pre rok 2024 od slovenského výrobcu Spektrumgrafik. Kolekcia zahŕňa aj knižné vydanie najkrajších kútov Slovenska v 4 jazykov.

Listovací katalóg

Kalendáre a diáre Presco 2024

Výber kalendárov, diárov a pozdravov s veľmi pekným dizajnom vo viacjazyčných mutáciách. Edícia poznámkových kalendárov je navrhnutá na dotlač loga prilepenou lašou.

Listovací katalóg

Kalendáre a diáre Helma 2024

Obsahom katalógu Helma je štandardne veľký výber kalendárov, diárov a pozdravov na rok 2024 a tiež úspešná edícia kalendárov PromoLine a Exclusive Edition.

Listovací katalóg

Diáre Graspo 2023

Pripravili sme pre Vás kolekciu naozaj exkluzívnych diárov, notesov, zápisníkov, ktoré Vám podľa potrieb vyrobíme aj na mieru. Vysoká kvalita materiálov a vyhotovenia Vás isto presvedčí.

Listovací katalóg

Ukážka našich prác

Pozrite sa, čo všetko sme už pre našich klientov vyrobili. Môžeme aj pre vás.

Máte otázky?

Sem s nimi! Nečakajte a kontaktujte nás.
Začnime spolu
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram