Maecenas vitae congue augue,
nec volutpat risus.
LOGO
SK - slovenčina
AT - Deutsch
  • office@world-excellent.sk
  • 0948 639 037
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PREDMETY NA ZÁKAZKU

Vďaka našim klientom a ich požiadavkám na nás, rastie aj naša ponuka reklamných a darčekových predmetov vyrábaných na zákazku. Vyhotovíme reklamné predmety vo farebnosti, rozmere, či tvare aj s potlačou, ušité Vám na mieru.

atraktívny dizajn kvalita individuálna výroba

Transparenty a Vlajky
Označenie firemného sídla, reklamná plocha pre športové či iné podujatie. Na to sú vhodné transparenty a vlajky s rôznymi možnosťami úchytov a v plnofarebnom vyhotovení.
Beachflagy a Rollupy
Ideálny predmet pre upútanie pozornosti na výstavách, či športových podujatiach. Ľahko prenosný, ktorý rýchlo rozložíte aj rýchlo zložíte.
Lepiace pásky
Slúžia nie len ako lacná reklama na každom zaslanom balíku, ale aj ako nosič informácií, dôležitých pre adresáta a prepravcu.
Držiaky pod ŠPZ
Lacné a variabilné reklamné označenie automobilov. Vhodné pre spoločnosti s väčšou flotilou áut a samozrejme pre predajcov automobilov, bazáry a pod.
Identifikačné
plastové karty
Sú vyrábané rôznymi technikami potlače s možnosťou doplnkovej perzonifikácie, EAN kódom, či s magnetickým prúžkom.
Pásky na ruku
VIP® Band vyrábané spoločnosťou PDC (Kalifornia) sú certifikované medzinárodnou normou ISO-9001 a sú zárukou najvyššej kvality.
Sladká reklama
Cukríky, sušienky, čokoládky, cukor... Cukrovinky ku káve, či čaju, sú dnes žiadaným artiklom nielen v kaviarňach. Je to milá pozornosť na poradách, či len tak na recepcii.
Slovenský med
Medy a medovina z rôznych oblastí východného Slovenska, každoročne zbierajú na svetových výstavách najvyššie ohodnotenia.
Osviežovače vzduchu
Milý, malý a voňavý darček v podobe aromatickej visačky, bude Vášho klienta sprevádzať na všetkých jeho pracovných cestách.
Šnúrky na krk
Môžu Vás sprevádzať neustále. Vďaka plnofarebnej, sublimačnej tlači je to skvelá reklamná plocha, ktorá je vždy na očiach. Ponúkame veľké možnosti rozmerov a doplnkov pri ich vyhotovení.
Športové fľaše a Šejkre
Pre športovo založených klientov bude isto zaujímavý darček, ale aj ako reklamný predmet plastová - športová fľaša alebo fitness šejker.
Pilníčky na nechty
Poděbradské pilníčky na nechty patria medzi špičku na svetovom trhu, predovšetkým vďaka dôrazu kladenému na kvalitu a precíznosť spracovania.
Igelitové tašky
(LDPE, HDPE)
Igelitové tašky s páskový uškom alebo spevneným výsekom sú vhodné pre každú príležitosť. Potlačíme Vám ich od jednej farby, ale aj plnofarebne. A už od nízkeho počtu kusov.
Papierové tašky
Ideálna reklamná plocha s nádychom exkluzivity a lesku - to sú papierové tašky s možnosťou povrchových úprav aj ďalších doplnkov.
Pexeso a Puzzle
Milým, hravým a zároveň výučbovým doplnkom pri Vašej kampani bude aj hra pexeso, či puzzle, ktorá isto zaujme malých aj veľkých.
Lepiace post-it bločky
Tieto bločky nie sú len pre zábudlivcov. Vyhotovíme Vám ich vo viacerých rozmeroch, tvaroch, prípadne aj v kombinácii s kalendárom či písacím blokom. Samozrejme s plnofarebnou tlačou.
Stále ste nenašli predmet, aký hľadáte?
logo WE
kompletný reklamný servis

Reklamné služby
Tlačiarenské služby
Webové služby

© 2018 WORLD EXCELENT s.r.o., všetky práva vyhradené.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky

Reklamné služby