Pilníky na nechty - ..:: WORLD EXCELENT | reprezentovať na úrovni | POS materiály, grafika, tlač, predmety ::..

Hľadať
Choď na obsah

Hlavné menu

Pilníky na nechty

Činnosti > Výroba predmetov
Sklenené dámske pilníčky na nechty

Pilníčky vyrábané pod hlavičkou Bohemian Glass v Poděbradoch, v meste s dlhoročnou sklárskou tradíciou, patria medzi najkvalitnejšie na trhu predovšetkým vďaka dôrazu kladenému na kvalitu a precíznosť spracovania. Vyrábajú sa už od roku 1998 najmodernejšou technológiou spolu s tradičnými metódami spracovania skla. Brúsna plocha je vytvorená chemickým pôsobením na povrch skla. Vďaka špeciálnej úprave tejto technológie je dosiahnuté jemnozrnné a rovnomerné zdrsnenie povrchu. To v kombinácii s charakteristikou základného materiálu dodáva sklenenému pilníčku výnimočné vlastnosti, aké nedosahuje žiadny iný typ pilníčka.

Sklenené pilníčky sa vyhotovujú v niekoľkých designových úpravách, ktoré je možné kombinovať:

 • farebné

 • pieskované

 • s potlačou

 • s ručným rytím, či ručnou maľbou

 • vykladané striebrom alebo Swarovski kryštálikmi

Technológia výroby

Vstupným materiálom pre výrobu sklenených pilníčkov je ploché tabuľové sklo, tzv. float. Sklo, z ktorého sú pilníky vyrábané, neobsahuje žiadne zdraviu nebezpečné látky a substancie. Behom výroby je sklo vystavené chemickému pôsobeniu, čím je dosiahnuté zdrsnenie povrchu. K zdrsneniu dochádza priamo v štruktúre základného materiálu a tým je zamedzené vypadávaniu brúsnych zŕn, ak tomu môže byť pri iných typoch pilníčkov. Typický tvar pilníčka na nechty je výrobku daný tradičným ručným brúsením. Po vybrúsení tvaru je konečnou operáciou pri výrobe vytvrdzovanie, ktorým je dosiahnuté podstatné zvýšenie pevnosti a odolnosti pilníčka proti poškodeniu. Značná časť produkcie je po tomto poslednom kroku, kedy výrobok získa svoje charakteristické vlastnosti, ešte vyzdobená použitím niektorej z našich dekoračných techník.

Hlavné charakteristiky skleneného pilníčka

Životnosť - Životnosť brúsnej plochy je prakticky neobmedzená, pretože zdrsnenie povrchu našich pilníčkov je vytvorené priamo v základnom materiáli. U pilníčkov, pri ktorých je použité brúsne zrno uchytené k podkladu (pilníčky so šmirgľovým papierom alebo kovové s "diamantovým" zrnom), dochádza časom k uvoľneniu zrniek brusiva a tým k strate brúsnej schopnosti.
Šetrnosť - Šetrnosť k nechtom je daná charakterom a vlastnosťami brúsnej plochy. Pri používaní niektorých typov pilníčkov (obzvlášť kovových) môže dochádzať k štiepeniu nechtov. Úprava nechtov skleneným pilníčkom tomuto nežiadúcemu javu pomáha zabraňovať.
Hygiena - Udržovanie skleneného pilníčka v hygienicky nezávadnom stave je jednoduché, keďže pilníček nie je porézny a preto nemôže nasať vlhkosť a choroboplodné zárodky, napr. baktérie a pliesne. Pilníček je možné po použití umyť alebo sterilizovať, čo odcenia predovšetkým tí, ktorí pilníček využívajú k profesionálnej manikúre.
Pevnosť - Pevnosť pilníčka je podstatne zvýšená vytvrdením skla. To zaistí, že pilníček pri bežnom používaní nepraskne. Vďaka vytvrdeniu pilníček bežne odoláva aj prípadnému pádu na podlahu z materiálov ako je drevo alebo linoleum, pokiaľ však padne na dlažbu alebo betón, môže dôjsť k jeho poškodeniu.
Bezpečnosť - Pokiaľ dôjde k zlomeniu pilníčka napr. pádom alebo nárazem, poškodený pilníček z dôvodu bezpečnosti ďalej nepoužívajte.
Všestrannosť - Zaujímavá je tiež všestrannosť použitia pilníčka. Okrem úpravy nechtov ho je možné použiť k odstraňovaniu stvrdnutej kože a v prípade mierneho prítlaku tiež k jemnému opilovaniu materiálov na bázi plastov a dreva (napr. v modelárstve). Nehodí sa však na kovy a iné materiály tvrdšie než sklo.

Štandardné typy sklenených pilníčkov

1. dĺžka 90 mm, hrúbka 2 mm - jednostranný, špicatý (a/90/2/1); obojstranný, špicatý (a/90/2/2)

2. dĺžka 90 mm, hrúbka 2 mm - jednostranný, guľatý (b/90/2/1); obojstranný, guľatý (b/90/2/2)

3. dĺžka 115 mm hrúbka 2 mm - jednostranný, špicatý (a/115/2/1); obojstranný, špicatý (a/115/2/2)

4. dĺžka 115 mm, hrúbka 2 mm - jednostranný, guľatý (b/115/2/1); obojstranný, guľatý (b/115/2/2)

5. dĺžka 135 mm, hrúbka 2 mm - jednostranný, špicatý (a/135/2/1); obojstranný, špicatý (a/135/2/2)
    dĺžka 135 mm, hrúbka 3 mm - jednostranný, špicatý (a/135/3/1); obojstranný, špicatý (a/135/3/2)

6. dĺžka 135 mm, hrúbka 2 mm - jednostranný, guľatý (b/135/2/1); obojstranný, guľatý (b/135/2/2)
    dĺžka 135 mm, hrúbka 3 mm - jednostranný, guľatý (b/135/3/1); obojstranný, guľatý (b/135/3/2)

7. dĺžka 155 mm, hrúbka 3 mm - jednostranný, guľatý (b/155/3/1); obojstranný, guľatý (b/155/3/2)

8. dĺžka 195 mm, hrúbka 3 mm - jednostranný, guľatý (b/195/3/1); obojstranný, guľatý (b/195/3/2)

9. dĺžka 195 mm, hrúbka 4 mm - jednostranný, guľatý (b/195/4/1); obojstranný, guľatý (b/195/4/2)

10. dĺžka 195 mm, hrúbka 3 mm - guľatý, jednostranný bez úchytu, pre profesionálne použitie
      (B/195/3/1)

štandardné typy pilníčkov
Classic Line

Tento rad zahŕňa všetky typy a tvary pilníčkov, a to tak v čírom, ako ja vo farebnom prevedení. Jednoduchosť klasického číreho pilníčka vynikne predovšetkým v semišovom púzdre, zatiaľ čo rozmanitosť farebných odtieňov upúta pozornosť hlavne v priehľadnom púzdre. K dekorácii sklenených pilníčkov sú používané zdravotne nezávadné vypaľovacie farby. Potlač loga je možné aplikovať jednou alebo viacerými farbami v závislosti od veľkosti pilníčka.

Galéria Classic Line
Exclusive Line

Sklenené pilníčky všetkých druhov a tvarov ozdobené najrôznejšími dekoračnými technikami. Finálna dekorácia dodáva týmto pilníkom vysoko elegantný vzhľad a punc výrobkov tej najvyššej triedy. K ozdobovaniu pilníkov sa používajú techniky akými sú pieskovanie, ručná maľba, ručné rytie, ozdobovanie Swarovski kryštálikmi a plastickými motívmi zo striebra.

Pri pieskovaní je do povrchu pilníčka vytvorený trvalý plastický motív. Touto technikou je možné vytvoriť veľa zaujímavých vzorov, akými sú znamenia zverokruhu, motívy kvetov a zvierat, iniciály, nápisy alebo firemné logá. Pieskovanie je možné kombinovať s potlačou v jednej alebo viacerých farbách podľa vzorkovníka.

Ručná maľba je špecifickou dekoračnou technikou, vďaka ktorej sa každý pilníček stáva unikátnym originálom. Škála motívov a farieb je neobmedzená - v našej ponuke nájdete klasické, moderné, abstraktné i konkrétne motívy. K dekorácii sklenených pilníčkov sú používané zdravotne nezávadné vypaľovacie farby.

Pri technike ozdobovania umelými drahokamami sú použité vysoko kvalitné výrobky značky Swarovski. Kamienky sú na pilníčky lepené s pomocou špeciálnej UV technológie. Ozdobením umelými drahokamami pilníčky získajú na príťažlivosti a stanú sa elegantným darčekom, či doplnkom. Túto techniku je možné kombinovať s potlačou v jednej alebo viacerých farbách.

Pre náročnú klientelu bude isto zaujímavou možnosťou ozdobovanie pilníčkov striebrom. Jedná sa o jedinečnú dekoračnú techniku, kedy je na pilníček za použitia špeciálnej technológie nalepený plastický motív vyrobený zo striebra. Rozsah motívov je veľmi široký - od znamení zverokruhu, cez písmená až po zložité motívy blížiace sa k šperkárskym výrobkom. Tento spôsob dekorácie vynikne s potlačou v jednej a dvoch farbách, príp. v kombinácii so Swarovski kryštálikmi.

Galéria Exclusive Line
Profi & Promo Line

Tento rad zahŕňa ponuku pilníčkov vhodnú pre spoločnosti z obchodnej sféry, akými sú pilníčky s potlačou alebo pieskovaním podľa vlastného návrhu (logo, názov firmy), ktoré sa týmto stávajú ideálnymi darčekovými alebo propagačnými predmetmi. Taktiež sú to pilníčky určené k manikúre a pedikúre v profesionálnych salónoch a štúdiách. Pilníčky sú vyrobené zo skla hrúbky 3 mm, čo zvyšuje ich pevnosť a umožňuje každodenné intenzívne používanie. Brúsna plocha je u týchto pilníčkov len na jednej strane, aby pri dlhšom používaní nedochádzalo k odreniu pokožky prstov manikériek. Pre profesionálnu pedikúru sú určené pilníčky zo skla hrúbky 4 mm.

Galéria Profi&Promo Line
 
 
 
 
 
 1. sklenené pilníky na nechty

 2. beachflags, vlajky, banery

 3. cukrovinky - sladká reklama

 4. plastové karty, ID karty

 5. identifikačné pásky na ruku
PageRank ikona zdarma
 1. reklamné služby

 2. reklamné predmety

 3. tvorba webstránok
 1. veľkosti a farby textilu

 2. termíny a podmienky

 3. o spoločnosti
 1. WORLD EXCELENT s.r.o.

 2. 0948 639037
 3. 0905 639037
 4. office@world-excellent.sk

 5. viac...
 1. signalizačné, lepiace pásky

 2. papierové a PE tašky

 3. osviežovače vzduchu

 4. pexeso, puzzle, tlačoviny

 5. plastové fľaše, šejkre
 1. katalog.e-present.eu
 1. www.presentpremium.com
 2. www.coolcollection.eu
 3. www.reklamnytextil.sk
Naspäť na obsah | Naspäť na hlavné menu