Maecenas vitae congue augue,
nec volutpat risus.
LOGO
SK - slovenčina
AT - Deutsch
  • office@world-excellent.sk
  • 0948 639 037
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

BRANDING REKLAMNÝCH PREDMETOV

Ponuka našich brandových služieb klientom zahŕňa nielen výber vhodnej technológie potlače reklamných a darčekových predmetov, ale samozrejmosťou je kompletný reklamný servis pre klienta.

výber reklamných predmetov kompletná grafická príprava branding predmetov dodanie predmetov klientovi


Prispôsobíme sa vašim potrebám, naše grafické štúdio pripraví kompletnú grafiku pre všetky druhy brandingu predmetov.
 

Vďaka nasadeniu a moderným zariadeniam, je realizácia každého vášho zadania vyhotovená v profesionálnej kvalite.
 

Uvedomujeme si, že čas je často nedostatkový “tovar”, preto všetky zákazky realizujeme v maximálne krátkom čase.
TAMPOTLAČ
Tento typ brandingu je tiež často nazývaný "tampoprint" alebo "tampónová potlač". Tampotlač je azda najčastejšie používaným typom potlače na menšie reklamné predmety vyrobené predovšetkým z plastu a kovu, ale potláčať je možné aj predmety z keramiky, dreva, či papiera.
Obľúbenými reklamnými predmetmi s tampotlačou sú guľočkové perá, ceruzky, zapaľovače, kľúčenky a mnoho ďalších predmetov.
SIEŤOTLAČ + ROTAČNÁ SIEŤOTLAČ
Potlač sieťotlačou - najčastejšie nás pod týmto pojmom napadne druh brandingu na textil alebo pvc. Materiálov potláčaných sieťotlačou je však oveľa viac, okrem textilu a pvc je to napríklad tiež kov, sklo, plast, drevo atď. Veľká využiteľnosť sieťotlače je aj v tom, že 1-farebnú alebo plnofarebnú potlač vieme doplniť aj o špeciálne povrchové efekty - glittering/trblietanie, glowing/žiarenie a iné.
Sieťotlačou potláčame reklamné predmety, akými sú tričká, mikiny, dáždniky, textilné tašky, igelitové tašky, samolepky, kalendáre, diáre, novoročné pozdravy.

Rotačnou sieťotlačou - potláčame zaoblené reklamné predmety, najčastejšie z plastu alebo keramiky a skla. Tieto predmety je možné potlačiť takmer po ich celom obvode. Najčastejšími predmetmi, potláčanými rotačnou sieťotlačou, sú teda hrnčeky, popolníky, balóniky, športové fľašky, ale aj guľôčkové perá.
TRANSFEROVÁ TLAČ + NAŽEHĽOVANIE
Transferová tlač je úzko prepojená s digitálnou tlačou a sieťotlačou. Je to tým, že plnofarebný alebo viacfarebný motív potlače najprv nanesieme na prenosový papier, ktorý potom nažehlíme na samotný predmet. Týmto typom brandingu sa potláčajú najmä tie textilné reklamné predmety, ktoré vďaka svojmu problematickému povrchu (najmä nylon) nie je možné potlačiť priamo - športové tričká, dresy, nylonové tašky, šiltovky, šnúrky na krk a iné.
SUBLIMAČNÁ TLAČ
Najväčšou výhodou sublimačnej tlače je, že má takmer neobmedzené grafické možnosti, pretože zabezpečuje najkvalitnejšiu plnofarebnú, digitálnu potlač na textil vo fotokvalite. Sublimačná tlač patrí momentálne k najmodernejším technológiám brandingu na trhu. Aplikuje sa predovšetkým na polyester, príp. polyesterom upravené materiály.
Sublimačnou tlačou sa potláčajú a vyrábajú reklamné predmety ako dresy, šnúrky na krk, vlajky a zástavy, beachflagy a mnohé iné.
RAZBA CEZ FÓLIU & SLEPORAZBA
Používame dva druhy razby na reklamné predmety: jedným je razba cez fóliu za pomoci metalických fólií rôznych farieb, môže sa jej tiež hovoriť "zlatenie" či "hotstamping" a druhým je sleporazba alebo tiež "slepotlač", kedy sa na brandovaný predmet razí bez fólie a výsledným efektom je zapustená alebo vystúpená grafika.
Razbu, či už zlatenie alebo slepotlač, aplikujeme predovšetkým na papierové alebo kožené a koženkové povrchy, vhodnými predmetmi sú teda diáre, zápisníky, vizitky, oznámenia, pozdravy a podobne.
DIGITÁLNA UV-TLAČ
Reklamné predmety brandované pomocou digitálnej UV tlače majú potlač farebne stálu a odolnú voči vode aj mrazu. Táto technológia je použiteľná na predmety, ktorých povrch je bez výstupkov a nerovností, sú vyrobené z plastu, skla, dreva, kovu či papiera. Výhodou je, že takto vieme potlačiť logo alebo iný motív aj na malé predmety v plnej farbe CMYK.
Najbežnejšie potláčanými reklamnými predmetmi sú zapaľovače, perá, ceruzky, otvárače, vizitkáre, hodiny, ale môžu to byť aj presahy kalendárov, či diáre a iné.
LASEROVÉ GRAVÍROVANIE
Laserovým gravírom sa pomocou lúča vypaľuje grafika priamo do povrchu predmetu. Tento typ brandingu je vhodný na materiály z kovu, skla, dreva či niektoré plasty. Zafarbenie brandingu je dané štruktúrou materiálu a nedá sa ovplyvniť, napr. motív na dreve bude mať spálené hrany, čo v danej kombinácii dreva a laseru bude vyzerať veľmi efektne.
Reklamné predmety vhodné na laserové gravírovanie sú perá, vizitkáre, kľúčenky, ploskačky, drevené boxy alebo vínové sady a pod.
VYŠÍVANIE
Strojové vyšívanie je vhodné na textilné reklamné predmety, kedy je motív vyšitý či už priamo na predmet alebo najprv na nášivku, ktorá sa potom našije príp. nažehlí na predmet. Obľúbenými reklamnými predmetmi na vyšitie sú predovšetkým textilné výrobky, ktoré sú inou technológiou tažko alebo vôbec nepotlačiteľné, napr. flísové mikiny a bundy, vetrovky, šiltovky, čapice. Vyšitie je samozrejme vhodné aj pre klasický textil, ako sú tričká, polokošele, mikiny, šatky. V tomto prípade však odporúčame, aby tričká a pod. mali minimálne 150 g hrúbku bavlny s dostatočnou hustotou tkania.
VÝPAL - VYPAĽOVANIE
Výpal alebo vypaľovanie je vhodná technológia brandingu pre sklo, keramiku či porcelán - teda používa sa predovšetkým na potlač hrnčekov, pohárov, šálok a podšálok, tanierov, popoľníkov a pod. Technológia je cenovo aj časovo náročnejšia, nakoľko najprv sa na prenosový papier natlačí motív sieťotlačou, z ktorého sa následne motív v peci pri vysokých teplotách, až do 850 St. Celzia, vypáli na samotný povrch reklamného predmetu. Takýto výpal je však veľmi pekný a predovšetkým trvácny, navyše je možné vypaľovať motívy aj celoobvodovo a plnofarebne.
PIESKOVANIE
Táto technológia sa používa predovšetkým na materiály ako sklo, kov, porcelán, čiastočne je použiteľná aj pre keramiku. K brandovaniu motívu na predmet dochádza fúkaním jemného piesku cez šablónu. Hĺbka reliéfu je závislá na tvrdosti daného predmetu a doby pôsobenia fúkaného piesku na dané miesto. Farebnosť motívu je daná farebnosťou materiálu. Samotný motív je veľmi trvácny.
Takto brandovanými reklamnými predmetmi sú najmä hrnčeky, poháre, hrnčeky, termosky, popolníky a pod.
Máte záujem o potlač reklamných predmetov?
logo WE
kompletný reklamný servis

Reklamné služby
Tlačiarenské služby
Webové služby

© 2018 WORLD EXCELENT s.r.o., všetky práva vyhradené.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky

Reklamné služby